Od roku 2017 plánujeme, zdobíme a koordinujeme svatby.

Kontaktní údaje

Hana Pavelková

Dolní Branná 354, 543 62, Česká republika

IČO: 05973023

 

svatbyvkrkonosich@seznam.cz

+420 732 941 937

Facebook
Instagram
Image Alt

O nás

Organizujeme svatby v horách

Jsme kamarádky, které pojí stejná vášeň. Jsme jedna duše, ale přesto každá trochu jiná, a proto se navzájem doplňujeme. Společně tvoříme dokonalý celek. Svatby ladíme do posledního detailu, abyste si co nejvíce užili svoji pohádku na horách.

Hanka Pavelková

Jmenuji se Hanka Pavelková a jsem zakladatelkou agentury Svatby v Krkonoších. Po své dlouholeté praxi vizážistky, jsem se v roce 2017 rozhodla splnit si další přání a stát se svatební koordinátorkou. Proto jsem získala certifikáty potřebné ke svatební koordinaci a naplno se tomuto snu věnuji. Každá svatba je pro mě výzva, které se s nadšením chopím. Chci, aby byla pro Vás tou nejkrásnější událostí a vzpomínali na ni s láskou, nadšením i dojetím.

Lucie Fiedlerová

Mé jméno je Lucie Fiedlerová. Plánování svateb se věnuji od roku 2017, ale organizátorský duch se u mě projevil již dříve. Několik let jsem pracovala jako volnočasový pedagog – obor tanec. Plánování, organizování a vedení akcí šlo spolu s tímto povoláním ruku v ruce. Když jsem dostala nabídku od agentury Svatby v Krkonoších, neváhala jsem ani chvilku a tuto vysněnou práci ihned přijala. Svatby jsou pro mě srdcová záležitost a vždy se snažím nastávajícím novomanželům splnit vše, co jim na očích vidím.