Od roku 2017 plánujeme, zdobíme a koordinujeme svatby.

Kontaktní údaje

Hana Pavelková

Dolní Branná 354, 543 62, Česká republika

IČO: 05973023

 

svatbyvkrkonosich@seznam.cz

+420 732 941 937

Facebook
Instagram
Image Alt

Spolupracujeme

Hotel Savoy

Hotel s ideální polohou v centru Špindlerova Mlýna, v docházkové vzdálenosti na Medvědín, což je jedna z páteřních lanovek v Krkonoších.
S širokou nabídkou služeb, bohatou infrastrukturou, která zajistí dokonalý průběh a uspokojí všechny svatebčany v kterékoli roční době.

Web: https://savoy.astenhotels.com/svatby-a-rodinne-oslavy

Instagram: Savoyspindl
Facebook: Savoy Spindleruv Mlyn
 

Hotel Soyka

Butikový hotel rodinného typu s ideální polohou v centru Špindlerova Mlýna, v docházkové vzdálenosti na lanovku Medvědín, hned vedle legendárního hotelu Savoy. Domácí kuchyně, intimita luxusního baru s otevřeným ohněm, či privátní wellness dodá jiskru a vibe každé svatbě.

Web: https://hotelsoyka.astenhotels.com/svatby-a-rodinne-oslavy

Instagram: Soykaspindl
Facebook: Soyka Spindleruv Mlyn
 

SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN

Svatba s výhledy. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu lásky s námi ve Skiareálu Špindlerův Mlýn! Naše svatební prostory nabízejí nejen jedinečnou atmosféru, ale také ohromující výhledy na malebné vrcholky hor, které vaši svatbu posunou na novou úroveň romantiky.

Web: Svatby (skiareal.cz)

HAMERSKÝ MLÝN

Jsme svatební místo na samotě s vlastním streetfoodovým cateringem a velkou párty stodolou, kde budete moci prožít svůj den naprosto bez starostí. V létě roku 2021 se mlýnu ujali úžasní majitelé Eliška a Kuba a rozhodli se z něj udělat místo pro svatby, oslavy, teambulidngy a rekreaci. Při rekonstrukci jsme se snažili postupovat citlivě k původní atmosféře místa, zachovat identitu a prvky, které se na místě dochovaly.

Web: Hamerský mlýn – Svatební místo na samotě v Podkrkonoší (hamerskymlyn.cz)

DJ MARVO

Dj Martin Vodseďálek, alias Marvo není jen party DJ, ale také zkušený svatební DJ, moderátor a bavič v jedné osobě. Za dobu své kariéry DJe tak pobavil a hudebně nasytil tisíce svatebčanů na několika desítkách svateb po celé ČR.

Web: Dj Marvo – Dj na vaši svatbu, oslavu i party

MODERÁTOR PETR TICHÁČEK

Výborný moderátor a dj, který Vám zařídí ideální svatební oslavu či připraví zábavný moderovaný večírek na míru. Má za sebou spousty pracovních úspěchů. Od působení v rádiu, televizi, přes společenské akce, až po firemní večírky a svatby.

Web: Moderátor Petr Ticháček (petrtichacek.cz)

MY PRODUCTION

Postaráme se o moderovaný program celého dne včetně ozvučení obřadu a originálních soutěží pro svatebčany i novomanžele.

Web: www.myproduction.cz

FOTOGRAF JAKUB PODOBSKÝ

Jsem Jakub Podobský a focení je to, co mě dělá šťastným. Fotím především svatby, rodiny, páry a lifestyle fotky, portréty či maturitní plesy. Svůj foto příběh může mít ale i firma nebo třeba nezisková organizace apod.
Nechte mé fotky vyprávět Váš příběh…

Web: Fotograf Jičín – Jakub Podobský – Nechte mé fotky vyprávět Váš příběh. (fotopodobsky.cz)

FOTOGRAF JAROSLAV JÓN

Pokud hledáte profesionální přístup a s fotografem se chcete cítit jako s kamarádem, pak jste natrefili na toho pravého. Samostudiu focení jsem věnoval spoustu času a peněz a nyní se snažím zachytit vaše nejhezčí okamžiky skrze objektiv.

Web: Jaroslav Jón – Fotograf (jaroslavjonfoto.cz)

FOTOGRAF KENJI

Lukáš KENJI Vrábel je svatební, rodinný a portrétní fotograf z Jihlavy. Žádný pózy ani fejkový úsměvy! Jen skutečnej smích, opravdový emoce a skvělý momentky. Tohle mě na svatbách baví a vás budou bavit výsledný fotky.

Web: Lukáš Kenji Vrábel – svatební, rodinný a lifestyle fotograf

KVĚTINOVÝ SERVIS KATEŘINA GROFOVÁ

Květinový servis, svatební výzdoby a realizace. Od roku 2005 rozvíjím svůj květinový rukopis. Čas plynul a práce se začala směřovat převážně do nejpoptávanějšího téma svatebních květin a realizací, dále se pak věnuji i sezónním výzdobám interiérů hotelů, pensionů, restaurací a jiných provozoven. Je to práce pestrá a rozmanitá, každá svatba a realizace je jedinečná a originální. S klienty se naladím a nacítím na jejich vizi a pak už to jde ruku v ruce samo.
Nejraději mám a často slýchám větu: ,,My vám věříme, necháme to na vás,,

Web: Svatební květinový servis – Kateřina Grofová | www.grofova.cz

CAFÉ BLACK AND WINE

Chcete mít na své svatbě někoho, kdo se Vám parádně postará o kávový bar a přísun kofeinu?S naším espresso barem přijedeme kamkoli, kde by šálek dobré kávy neměl chybět. Jsme tým nadšenců z Krkonoš, co milují kafe!
Na mlýnku u nás najdete pouze výběrovou kávu.
Je libo filtrovanou kávu, batch brew, nebo espresso na led? Nebo byste rádi měli na kelímkách své logo nebo monogramy? Pro nás žádný problém. Každý kávový catering děláme přesně na míru. Vaše potřeby jsou pro nás důležité. Rádi vyslechneme Vaše představy, abychom vše vyladili k dokonalosti.

Web: cafeblackandwine.cz

CUKRÁRNA U KATEŘINY

Jsme malá rodinná cukrárna. Dorty pečeme s láskou a nadšením. Náš cíl je, aby se hosté na svatbě ptali: „Odkud máš ten dort?“ Ať již svatební dort, kompletní sladký bar, zákusky nebo koláčky, to vše u nás seženete.

Web: CUKRÁRNA U KATEŘINY (fitdorty.cz)

SUZIE’S HAIRSTYLE

Vlasová kouzelnice Zuzana Vaňková Hrstková, která vykouzlí nádherné společenské účesy nejen pro nevěstu, ale i svědkyni a družičky. Vlasy jsou koruna krásy, tak ať se i vy ve svatební den cítíte jako princezna.

Instagram: suzies_hair

Facebook: Suzie’s hairstyle